Форум

Приветствуем, Гость!
Для работы под собственным именем — зарегистрируйтесь или авторизируйтесь.

Тимошенко необходимо пройти все инстанции перед подачей своей жалобы

комментировать

ura.dn.ua ura.dn.ua / 15:43 23.12.11

Текст публикации приведен здесь

Гость Гость / 16:20 23.12.11

Боже ж мій, люди добрі, де правда, де воля, де демократія?????? З-під людей вибивають сидіння, по одному вбираючи з лав опозиції, народ включайте розум, не підтримуйте цю владу, виступайте за демократичні цінності, ми ж живемо в Європейській країні, де люди живуть в 50разів краще ніж ми, і в 21 столітті!!!!!!! Ми не можемо повернутись до 37 року, не дозволяйте це їм зробити!!!!!!!!!! Народ збурюйтесь!!!!!!! Піднімайтесь з колін!!!!!!!! Ми маємо зробити все, щоб жити краще. Для цього нам потрібна Ю Л Я. СЛАВА УКРАЇНІ.

Гость Гость / 15:20 24.12.11

Скиф
Гость писал(а):

Боже ж мій, люди добрі, де правда, де воля, де демократія?????? З-під людей вибивають сидіння, по одному вбираючи з лав опозиції, народ включайте розум, не підтримуйте цю владу, виступайте за демократичні цінності, ми ж живемо в Європейській країні, де люди живуть в 50разів краще ніж ми, і в 21 столітті!!!!!!! Ми не можемо повернутись до 37 року, не дозволяйте це їм зробити!!!!!!!!!! Народ збурюйтесь!!!!!!! Піднімайтесь з колін!!!!!!!! Ми маємо зробити все, щоб жити краще. Для цього нам потрібна Ю Л Я. СЛАВА УКРАЇНІ.
А без Юлі - ніяк???

Гость Гость / 20:50 24.12.11

Гость писал(а):

Как запел.Люди добрые.А ранее скотина нас даунами называл.Юльку кричишь вернуть -воровку,чтоб опять бабло через свои банки отмывала.Тебе пайку оплачивала.Мечтай.
  комментировать
«УРА-Информ.Донбасс» не несёт ответственности за информацию, содержащуюся в разделе «Форум»
Правила и положения Форума
По всем вопросам обращайтесь к администратору на e-mail: ura-donetsk@yandex.ru